Perpraskite skaitmeninį pasaulį ir supraskite, kaip būti aktyviu, gerai informuotu ir sąmoningu viešojo gyvenimo dalyviu. Daugiau nei 10 metų kritinio mąstymo ir politinio dalyvavimo srityse veikiantys specialistai sukūrė šį kursą specialiai jums.

Šiame kurse:

  • Išmokite mąstyti kritiškai

    Supraskite kaip informacija (ne)sklinda skaitmeniniame pasaulyje ir kokie dažniausiai naudojami metodai mumis manipuliuoti

  • Tapkite demokratijos dalyviu

    Išmokite stebėti politikus ir sužinokite kaip galite daryti įtaką savo savivaldybėje ir visoje šalyje

  • Mokykite kitus

    Raskite naudingų įrankių, pavyzdžių ir žaidimų, kurie padės apie kritinį mąstymą ir politinį dalyvavimą mokyti kitus

Išbandykite šį kursą jau dabar!

Kursą sukurti padėjo programa Erasmus+ ir dėl to jis yra visiškai nemokamas

Kurso autoriai - trys NVO iš Baltijos šalių. Lietuvių politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ (globojamas všį „Europos namai“) sukūrė politinio dalyvavimo dalies turinį. Latvijos „Skeptics Society“ (dar žinoma kaip SkeptiCafe) sudėliojo kritinio mąstymo dalį. „Shokkin Group“ iš Estijos organizavo edukacinių žaidimų sukūrimą.

Taip pat išbandykite edukacinius stalo žaidimus

11 stalo ir kortų žaidimų medijų raštingumo bei politinio dalyvavimo temomis

Tapkite politiku ir bandykite įgyvendinti priešrinkiminius pažadus arba pabandykite apsiginti nuo manipuliatorių bandančių užvaldyti pasaulį. Arba išbandykite pabėgimo kambarį, kuriame ieškosite mįslingai dingusio kolegos žurnalisto. Žaidimai nemokami ir juos galite atsispausdinti patys (kol kas tik anglų kalba). Arba parašykite mums [email protected] ir žaidimą lietuvių kalba paskolinsime arba atvyksime pravesti mes!